• Hotel Veverica, Trenčín
  • +421 32 6420 881
  • info(at)hotelveverica.sk

Hodnotenia

návštevníkov

Príjemný hotel aj personál.

Inga, Stará Turá
Cítil som sa tu veľmi dobre, oddýchol som si v príjemnom prostredí.

Alex, Košice
Výborná kuchyňa, personál zorganizoval super akcie.

Majka, Bratislava
Veľmi príjemný personál, prostredie, čistota a pohodlie. Oceňujem raňajky, vždy veľmi chutné, do hotela sa vraciam pravidelne, odporúčam.

Daniel , Slovensko
Skvelá lokalita, pokoj, čerstvý vzduch. Prišla som neskoro v noci a už som bola nadšená z cesty, ktorá viedla cez les k hotelu. So svojou izbou som bola veľmi spokojná, mala super terasu. Veľmi príjemný personál! Chutné jedlo v reštaurácii. Môj najlepší spánok, aký som mala za poslednú dobu.

Natália, Ukrajina
Pekná tichá lokalita pri lese, no nie príliš ďaleko od centra mesta. Užijete si skorý ranný beh na neďalekých chodníkoch. Priateľský personál, čistá a pohodlná izba (mal som jednu s terasou). Určite si rezervujem znova, keď budem v Trenčíne.

Juraj , Slovensko
Poloha, architektúra, raňajky za sto bodov no nadovšetko absolútne profesionálny a milý personál. Pohodlne parkovanie, krásny park, hrad pešo za 10 minút. Izba a kúpeľňa - vynikajuce. Fantastické ubytovanie. Odporúčam párom aj rodinám.

Kamil , Slovensko
Izba krásna- útulná s balkónom a malou kúpeľňou. Raňajky skvelý výber aj chuť. Recepcia a personál veľmi veľmi milí, cítili sme sa ako v rodinnom prostredí. Hrad 15 min chôdze. Lesopark nádherný s množstvom verejných ohnisk a možností pre deti.

Adriana , Slovensko
Môj pobyt nol veľmi krátky ale aj naptiek tomu som sa cítil prijemne. Neskutočne krásne miesto plné ticha a prírody. Môžem len odporučať. Dúfam že sa čoskoro vrátim do Trenčína a ubytujem sa práve tu.

Milan , Slovensko
Prišiel som z Veľkej Británie a počas svojho života som bol v mnohých hoteloch, ale musím priznať, že tento hotel bol perfektný, raňajky, obedy, služba bola skvelá, určite sa vrátim.

Vick, Veľká Británia
strana z 2      ...